Populiariausios paieškos

Films24.net Filmai Galaktikos Kovos: Skustuvas

Galaktikos Kovos: Skustuvas

Battlestar Galactica: Razor
Galaktikos Kovos: Skustuvas
Plakatas Galaktikos Kovos: Skustuvas
Sąrašai

  Galaktikos Kovos: Skustuvas

  Battlestar Galactica: Razor
  (0.0)
  HDTVRip
  Susidomėjimas
  0.02
  IMDb 7.7 (17.579 balsų)
  Aprašymas:
  Battlestar Galactica (Galaktikos kovos) yra sci-fi – mokslinės fantastikos serialas. Šį serialą sukūrė Ronald D. Moore. serialas yra laimėjęs Emmy apdovanojimą. Kai pirmą kartą šis sci-fi produktas išėjo(2003) jis buvo trijų valandų miniserialas. Galaktikos kovos susilaukė nepaprastai geros kritikų reakcijos.
  Battlestar Gallactica tęsia veiksmą nuo 2003 pasirodžiusių mini serijų pabaigos. Ir pagrinde sukasi apie žmones iš 12 Kobolo kolonijų. kurie išsigelbėjo po atominių sprogdinimų jų planetose. Sprogdinimus sukėlė Cylons(Cailonai) – ateiviai su kuriais žmonija jau kariavo ir juos buvo nugalėjusi. visi manė. kad jų daugiau nebėra. bet jie netikėtai smogė ir visus žmones nustebino nauja savo technologija su kuria jie sugeba sukurti tobulus Cailonus – žmones. Išgyvenę. vedami prezidentės Lauros Roslin ir karinio vado William Adamos. kuris vadovauja visiems laivams su žmonėmis. ieško planetos žemės. kurioje galėtų pradėti viską iš naujo. Bet Cailonai juos vejasi ir kovoja. bando visiškai sunaikinti žmoniją.
  Informacija: Pridėta Lietuvių kalba

  Žiūrėti filmą internetu Galaktikos Kovos: Skustuvas HD kokybe nemokamai:

  • Grotuvas
  Išjungti šviesą
  Komentuoti 0
  Pažymėti
  Pašalinti iš žymų

  Komentarai apie Galaktikos Kovos: Skustuvas

  0
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  K
  Komentarų dar nėra
  Būk pirmas ir pakomentuok!
  Galaktikos Kovos: Skustuvas Pristatymas