Populiariausios paieškos

Films24.net Serialai Kostiumuotieji 8 Sezonas

Kostiumuotieji 8 Sezonas

Suits Season 8
Kostiumuotieji 8 Sezonas
Plakatas Kostiumuotieji 8 Sezonas
Sąrašai

  Kostiumuotieji 8 Sezonas

  Suits Season 8
  (3.6)
  WEB-DL
  Aprašymas:
  Įtraukiantis scenarijus, puiki režisūra, stilinga vizualika, kokybiškas garso takelis ir išskirtiniai aktoriai, viena kurių – Meghan Markle, britų karališkosios šeimos narė. Tai – apie milijonus širdžių užkariavusį serialą „Kostiumuotieji“. Serialo veiksmas vyksta pramanytoje prestižinėje Niujorko advokatų kontoroje. Nepripažintas genijus Mike‘as Rossas (vaid. Patrick J. Adams) nuo vaikystės svajojo tapti teisininku, tačiau Niujorke sunku prasimušti, jei neturi ryšių ir turtingų tėvų. O jis našlaitis, kurį augino močiutė.Jo fenomenali atmintis ir nuostabus protas, tačiau jis priverstas verstis atsitiktiniais darbais. Jis rašė testus už kvailus studentus, įkliuvo ir išlėkė iš koledžo. Negana to, jo geriausias draugas Trevoras įvėlė jį į sandėrį su narkotikais. Bėgdamas nuo policininkų Mike‘as netikėtai patenka į darbo pokalbį pas žinomą advokatą Harvey Specterį (vaid. Gabriel Macht). Harvey – advokatūros žvaigždė, pažįstantis visus savo profesijos ryklius ir vertinamas tūkstančiu dolerių už valandą. Neseniai jis tapo vyresniuoju partneriu ir dabar ieško padėjėjo, į save panašaus jaunuolio. Visi pretendentai – nuobodžios vidutinybės.Harvey dėmesį patraukia vienintelis, išsiskiriantis erudicija ir idėjomis. Vaikinas turi stulbinamą atmintį ir geba atsiminti kiekvieną detalę, kurią kada nors yra skaitęs ar matęs. Tačiau jis nebaigęs aukštojo mokslo. O šiai advokatų kontorai Harvardo diplomas – privalu. Harvey ryžtasi rizikuoti ir įdarbina Mike‘ą su padirbtu diplomu; šią paslaptį jie saugos nuo visų kitų. Taip gimsta unikaliai talentingas teisininkų tandemas. Bendra paslaptis labai suartina viršininką ir pavaldinį. Jiedu kartu bando susidoroti su problemomis, iškilusiomis grįžus į advokatų kontorą jos steigėjui.
  Informacija: Pilnas sezonas (lietuviškas prof. įgarsinimas)

  Žiūrėti serialą internetu Kostiumuotieji 8 Sezonas HD kokybe nemokamai:

  • Grotuvas
  Išjungti šviesą
  Komentuoti 1
  Pažymėti
  Pašalinti iš žymų

  Komentarai apie Kostiumuotieji 8 Sezonas

  1
  Informacija
  Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  1. DjSets
   0
   -Administratorius
   2014 metais serialas nominuotas „TV Guide Award“ už geriausią dramą ir „People’s Choice Awards“ kaip labiausiai žiūrima drama. Aktorė Gina Torres nominuota ALMA prizui kaip labiausiai patikusi antrojo plano vaidmens atlikėja televizijoje, 2012-aisiais – „Imagen“ prizui ir jį laimėjo. Iš viso serialas „Kostiumuotieji“ pelnė 1 apdovanojimą ir 9 nominacijas.
  Kostiumuotieji 8 Sezonas Pristatymas